Rutkowski na tropie złodziei! Ich łupem padła biżuteria, zegarki i gotówka o łącznej kwocie 250 000 EURO! Nagroda 10 000 EURO za wskazanie sprawców!

Okres przedświąteczny był bardzo pracowity nie tylko dla osób, które przygotowywały się do Bożego Narodzenia lecz także dla złodziei. Teren, który w tym czasie był w zainteresowaniu przestępców, był ostatnio przedstawiany w różnych mediach jak swoiste „eldorado” dla przedsiębiorców. Chodzi o Kępno i okoliczne powiaty.

Dziś w Hotelu Amber w Cieślach koło Oleśnicy odbyła się konferencja prasowa nt. włamań na styku trzech województw – wielkopolskiego, dolnośląskiego oraz łódzkiego. Jak podkreślał Krzysztof Rutkowski tylko w samym powiecie kępińskim doszło do 11 włamań do domów i mieszkań.

Jedną z okradzionych osób jest Pani Monika Bednarek z Perzowa. 21 grudnia 2019 roku, pod nieobecność domowników złodzieje włamali się do jej rodzinnego domu.

Cały artykuł przeczytasz na: http://www.patriot24.net/video-rutkowski-na-tropie-zlodziei-ich-lupem-padla-bizuteria-zegarki-i-gotowka-o-lacznej-kwocie-250-000-euro-nagroda-10-000-euro-za-wskazanie-sprawcow,24599