Rutkowski wkracza do akcji by wyjaśnić tajemniczą śmierć Magdaleny Żuk w Egipcie! Nowe niepublikowane fakty i konferencja prasowa!

– Znamy już nowe fakty na temat szczegółów śmierci Magdy. Na pewno spadła z 1 piętra na trawę, a nie jak podawano wcześniej z drugiego czy nawet trzeciego. Nieścisłości jest więcej – mówi portalowi naszaWielkopolska.pl Krzysztof Rutkowski. Nad sprawę pracują moi najlepsi ludzie, którzy są już w posiadaniu informacji rzucających nowe światło na zagadkę śmierci 27-letniej Magdaleny Żuk. Chodzi zarówno o zdarzenia, do których doszło na terenie Polski jak i w Egipcie – dodaje.

Zwracam się z pilnym apelem do wszystkich Polek wypoczywających do tej pory w Hurghadzie i okolicach, które mogły stać się ofiarami użycia tego typu środków odurzających, o natychmiastowy kontakt z naszym biurem. Nasz telefon alarmowy +48 600 007 007 jest czynny całą dobę – apeluje Krzysztof Rutkowski.

Konferencja prasowa, na której zostaną przedstawione niepublikowane informacje na tajemniczej śmierci Magdy Żuk w Egipcie rozpocznie się dziś tj. w piątek 5 maja 2017 roku, o godz. 17:30 w Hotelu Sofitel we Wrocławiu przy Świętego Mikołaja 67. Video-Relację zaprezentujemy na naszym portalu

Krzysztof Rutkowski przyjął od rodziców zlecenie wyjaśnienia zagadki śmierci 27-letniej Magdy Żuk w Egipcie. Nie weźmie za to pieniędzy a jego ekipa już przygotowuje się do wylotu.

Zrozpaczeni rodzice chcą się dowiedzieć, jak doszło do śmierci ich córki. Pochodząca ze Zgorzelca dziewczyna wypadła z okna 3 piętra szpitala w Hurgadzie – egipskim kurorcie wypoczynkowym, nad Morzem Czerwonym.

– Jeszcze dziś spotkam się z rodzicami, by omówić szczegóły. Nasze działania w tym zakresie będą absolutnie niekomercyjne – zapowiedział właściciel jednego z najsłynniejszych na świecie biur detektywistycznych.

W internecie pojawiło się nagranie, na którym widać oszołomioną dziewczynę, która nie potrafi wyjaśnić, co się z nią dzieje. Poleciała do Egiptu sama w dniu 27 kwietnia br. a do dramatycznych wydarzeń doszło następnego dnia, po samotnym pobycie w hotelu w mieście Marsa Alam.

– Nasi ludzie szykują się do wylotu. Akcję koordynować będzie Maja Plich. Szczegóły zostaną opracowane po spotkaniu z rodzicami – przekazuje Krzysztof Rutkowski.

Sekcja zwłok ma odpowiedzieć na pytanie, co działo się z dziewczyną w ostatnich chwilach jej życia. Mówi się, że nie została wpuszczona na pokład samolotu do Polski w dniu 28 kwietnia, właśnie ze względu na stan w jakim się znajdowała…