Rutkowski publikuje nagrania i daje 100 000 zł nagrody za wskazanie sprawców podpalenia fabryki mebli z okolic Kępna!

Dnia 21 stycznia 2020 roku, w hotelu Amber w Cieślach nieopodal Oleśnicy odbyła się konferencja prasowa Krzysztofa Rutkowskiego, na której zostały omówione dwa tematy. Poruszono sprawę włamań do domów i mieszkań na terenie Kępna i okolic. Jak się okazuje sprawcy prawdopodobnie działali także na terenie ościennych województw i zostali zatrzymani. Nieoficjalnie mówi się, że znaleziono przy nich 1,5kg złota oraz 700 000 zł w gotówce.

Głównym tematem konferencji okazała się sprawa pożaru firmy meblarskiej z miejscowości Domanin (pow. kępiński) do którego doszło w nocy z 8 na 9 grudnia 2019 roku! Rutkowski opublikował nagranie z monitoringu, na którym widać zamaskowanych mężczyzn w trakcie podpalania! Przypomnijmy, że w akcji gaszenia pożaru brało udział 16 jednostek straży pożarnej, a straty wyceniono na około 5 milionów złotych!

– To nagranie jest pokazywane publicznie po raz pierwszy – poinformował Krzysztof Rutkowski. – Biuro Rutkowski daje nagrodę w wysokości 100 000 zł za wskazanie sprawców podpalenia. – dodał.
Wszystkie osoby mające informacje na tego podpalenia proszone są o kontakt z numerem alarmowym Biura Rutkowski 600 007 007. Biuro Rutkowski zapewnia całkowitą anonimowość.
Jednocześnie Biuro Rutkowski prowadzi czynności mające na celu ujęcie sprawców i ich ewentualnych zleceniodawców.