Sesja laureatek Miss Supertalent z Anią Szubert do Magazynu Gentleman!

Pierwsza w Polsce edycja konkursu Miss Supertalent Of The World okazała się wielkim sukcesem, tytuły Miss odpowiednią przypadły Elwirze Nosal, która oprócz głównego tytułu zdobyła korony Miss Foto, Miss Celebration Productions oraz Miss Supertalent Of The World Poland Publiczności, Danieli Grys Miss Supertalent Of The World Poland by Gentleman  Magazyn, Angelice Nguyen Hong, która przywdziała szarfę V-Ce Miss, a także Nicole Nowak Miss SuperTalent Of The World Media! Laureatki konkursu razem pojawiły się na planie wyjątkowej sesji zdjęciowej, która ukaże się w prestiżowym magazynie Gentleman.

aDSC_5469_lr

Sesje wykonała fotografująca gwiazdy oraz najpiękniejsze polki Ania Szubert, właścicielka Bizzare Studio. Nasza sesja musiała być niezwykła, w końcu dziewczyny pojawią w najstarszym w Polsce magazynie dla mężczyzn, który ma swoją nieposzlakowaną renomę, stąd miejsce sesji, czyli słynący z luksusu City Park Hotel & Residence! Fotograf też nie jest przypadkowy, nigdy z nikim tak dobrze nie pracowało mi się na planie jak z Anią, która jest moim zdaniem geniuszem w swojej profesji, a godziny spędzone z nią nie można nazwać ciężką pracą. To jest po prostu czysta przyjemność! – mówi Patryk Boro z Boro Inc. Celebration Productions, producent sesji zdjęciowej.

aDSC_5578_lr

Na planie poza modelkami, i fotografem,  wypatrzyliśmy także wyjątkowe marki francuską Agnes Wuyam oraz polską markę Zalla by Sara Zalewska, z tego co udało nam się dowiedzieć kreacje powstały z myślą specjalnie o konkursie i finale, który odbędzie się już 21 Listopada w Seulu!

DSC_5502_lr

Trzymamy zatem kciuki za polską reprezentantkę Elwirę Nosal, oby to na jej głowie znalazła się korona Miss SuperTalent Of The World Poland!

aDSC_5520_lr

Fot. Sławomir Brandt Bonder.org