Sierż. Rafał Stramowski wicemistrzem polski policji w biegu na 100 km!

W ostatni weekend, jeden z kępińskich policjantów kolejny raz pokazał, że bieganie jest jego pasją, która wiąże się z coraz większymi sukcesami. Tym razem funkcjonariusz Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zdobył Wicemistrzostwo Polski Policji w biegu na 100 km.

30 sierpnia 2020 roku w Pabianicach /woj. łódzkie/ w ramach wydarzenia „Ultrapark weekend” – Supermaraton 100 km – 12. PZLA Mistrzostwa Polski, odbyły się II Mistrzostwa Polski Policji w biegu na 100 km. Organizatorami tego przedsięwzięcia była Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Mistrzem Polski Policji został funkcjonariusz KWP w Poznaniu kom. Przemysław Kucharski, który dystans 100 km pokonał w czasie 9h10min, Wicemistrzostwo zdobył sierż. Rafał Stramowski reprezentujący KPP Kępno z czasem 9h46min, natomiast na trzecim miejscu z czasem 10h12min uplasował się st. sierż. Michał Banaś z KWP Wrocław. Sierżant Stramowski podkreśla, że starty w różnego rodzaju zawodach wymagają ogromnych poświęceń, ale pasja pomaga mu również w codziennej służbie. Wszak nie raz zdarza się, że czasem trzeba dokonać szybkiego i dynamicznego zatrzymania…

202

Gratulujemy sierżantowi Rafałowi Stramowskiemu, a także życzymy kolejnych medali zdobywanych również dla Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, którą mundurowy swoja osobą reprezentuje na niejednych zawodach.