Skuteczna interwencja na Targach Marketingu i Druku Warszawie! Bandyci grozili ciężkim uszkodzeniem ciała, a ludzie Rutkowskiego udaremnili wymuszenie 400 000 zł!

Jak podaje portal Patriot24.net: „Zastraszeni przedsiębiorcy są pod stałą ochroną agentów Krzysztofa Rutkowskiego. Całość popełnionych przestępstw została dziś po południu zgłoszona warszawskiej Policji, która wszczęła intensywne działania w celu ukarania sprawców ich bandyckich czynów!

Przedsiębiorcy zostali zastraszeni po raz pierwszy wczoraj wczesnym popołudniem. Kiedy przygotowywali stoisko targowe, podszedł do nich jeden ze sprawców i grożąc sparaliżowaniem jego działalności gospodarczej na targach, zażądał 400 000 zł!

Przedsiębiorca natychmiast powiadomił Krzysztofa Rutkowskiego i poprosił o pomoc. Jego agenci rozpoczęli akcję wczoraj wieczorem, a dziś od rana byli obecni w budynku Warszawskich Targów.

Około godziny 13:40 bandyci pojawili się w jednej z hal wystawienniczych. Weszli bocznym wejściem, posługując się bezprawnie zdobytymi identyfikatorami.

– Zagrozili, że oderwą mi ucho oraz że użyją kwasu z akumulatora by wylać mi go na twarz – przekazał przestraszony  przedsiębiorca agentom Rutkowskiego tuż po zakończeniu rozmowy z przestępcami… ”

Cały artykuł przeczytasz… http://www.patriot24.net/video-skuteczna-interwencja-rutkowskiego-dzis-na-prestizowych-targach-marketingu-i-druku-warszawie-bandyci-grozili-ciezkim-uszkodzeniem-ciala-a-ludzie-rutkowskiego-udaremnili-wymuszenie-400-000-zl,23782