Sprawa Iwony Wieczorek: Krzysztof Rutkowski w trybie natychmiastowym wezwany dziś na przesłuchanie. Spotkanie z dziennikarzami o godz. 16 przed wejściem do Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku

– Uzgodniłem wczoraj telefonicznie, że z powodu planu wyjazdu do Nowogrodźca na pogrzeb 3,5-letniego Kacpra pojawię się w Gdańsku w poniedziałek 18 maja, by złożyć zeznania. Policja wczoraj to zaakceptowała jednak dziś o 8:30 otrzymałem natychmiastowe wezwanie na przesłuchanie – mówi Krzysztof Rutkowski.

Jak podaje portal Patriot24.net: „Sprawa dotyczy ujawnionej w poniedziałek w gazecie FAKT nowej informacji dotyczącej sprawy zaginięcia Iwony Wieczorek.

W artykule Krzysztof Rutkowski przekazuje, że uzyskał informację o miejscu ukrycia zwłok poszukiwanej od 10 lat dziewczyny. Zapowiedział, że przygotuje koparkę i specjalistów być te zwłoki ujawnić.”

Cały artykuł przeczytasz na: http://www.patriot24.net/sprawa-iwony-wieczorek-krzysztof-rutkowski-w-trybie-natychmiastowym-wezwany-dzis-na-przesluchanie-spotkanie-z-dziennikarzami-o-godz-16-przed-wejsciem-do-komendy-wojewodzkiej-policji-w-gdansku,25319