Śrem – Policja walczy z narkotykami. 5 osób zatrzymanych

W nocy z 28 na 29 maja w Manieczkach policjanci Komendy Powiatowej Policji w Śremie wspierani przez funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji z Poznania prowadzili wzmożone działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej. W sumie zatrzymano pięć osób i zabezpieczono różne substancje.

W miniony weekend, w nocy z soboty na niedzielę, śremscy policjanci wspierani przez funkcjonariuszy z Poznania prowadzili wzmożone działania. Ich celem było zwalczanie przestępczości narkotykowej.

W sumie policjanci w Manieczkach zatrzymali pięciu mężczyzn: nietrzeźwego, 37-letniego mieszkańca Poznania, który posiadał woreczek z amfetaminą, 24-letniego mieszkańca Rawicza, który również posiadał woreczek z amfetaminą, nietrzeźwego, 23-letniego mieszkańca powiatu szamotulskiego, który posiadał woreczek z marihuaną, 24-letniego mieszkańca Kościana, który posiadał tabletkę ecstasy oraz nietrzeźwego, 24-letniego mieszkańca Poznania, który prawdopodobnie posiadał woreczek z dopalaczem.

Zatrzymani trafili do „policyjnego aresztu”. W niedzielę, 29 maja, mężczyźni zostali przesłuchani. Czterech z nich usłyszało zarzuty, natomiast piąty, 24-latek z Poznania, na razie został przesłuchany w charakterze świadka. Znaleziony przy nim biały proszek, prawdopodobnie dopalacz, zostanie poddany specjalistycznemu badaniu.

Źródło: KPP Śrem