Śrem – Policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki … w pudełku po lodach

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 38-letniego mężczyznę. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli 100 porcji amfetaminy, która znajdowała się w plastikowym pudełku po lodach i w woreczkach foliowych, 15 gramów marihuany oraz akcesoria do porcjowania narkotyków. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.

Policjanci Wydziału Kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 38-letni śremianin posiada w miejscu swojego zamieszkania większe ilości narkotyków.

Ustalenia kryminalnych potwierdziły się. 20 września br. w mieszkaniu mężczyzny, w szufladzie meblościanki, funkcjonariusze znaleźli: 100 porcji amfetaminy, która znajdowała się w plastikowym pudełku po lodach oraz w woreczkach foliowych, a także 15 gramów marihuany w jednym większym woreczku foliowym. Policyjni detektywi zabezpieczyli też akcesoria do porcjowania narkotyków tj.: wagę jubilerską, łyżeczkę z widocznym białym osadem oraz 67 pustych woreczków z zapięciem strunowym.

38-letni śremianin został zatrzymany, trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia usłyszał zarzut posiadania amfetaminy i marihuany.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.

Źródło: KPP Śrem