Sukces Rutkowskiego! Przestępcy za kratami, trzy samochody odzyskane, zabezpieczone narkotyki i sterydy!

W niedzielę, 28 sierpnia 2020 roku w godzinach popołudniowo-wieczornych doszło do brawurowej akcji zatrzymania przestępców związanych m.in. z wyłudzeniami i kradzieżami samochodów przez Krzysztofa Rutkowskiego i jego ludzi. Staranie przygotowana akcja Rutkowski Patrol, została przeprowadzona na terenie jednej ze stacji benzynowych na terenie Warszawy.

Tomasz D. wraz ze swoim kompanem chcieli sprzedać samochód marki Volkswagen Passat. Osoba, która miała dokonać zakupu była podstawiona przez Krzysztofa Rutkowskiego. Podczas oględzin auta, mężczyzn zatrzymali agenci Rutkowski Patrol i przekazali do dyspozycji Policji.

Zatrzymane osoby mają też związek z wyłudzeniem BMW serii 5 sprzed kilku miesięcy.
– W piątek wieczorem na numer alarmowy Biura Rutkowski, dostaliśmy informację od osoby, która zakupiła trefne BMW od Tomasza D. – mówi Maja Rutkowski. – W niedzielę z sukcesem zakończyliśmy nasze działania, zatrzymując mężczyzn podczas próby sprzedaży kolejnego auta pochodzącego z przestępstwa  – dodaje Pani Detektyw.

Cały artykuł przeczytasz na: http://www.patriot24.net/video-dwoch-przestepcow-za-kratami-trzy-samochody-odzyskane-zabezpieczone-narkotyki-i-sterydy-ogromny-sukces-krzysztofa-rutkowskiego,25483

Zdjęcie: Materiały operacyjne Biura Rutkowski