Szamotuły – Kolejny groźny wypadek – 5 osób poszkodowanych! Policja apeluje o ostrożność!

Szamotulska drogówka interweniowała w związku z wypadkiem drogowym do którego doszło w miejscowości Stare Miasto. W wyniku zdarzenia, 5 młodych osób podróżujących samochodem trafiło do szpitala. Sprawę wyjaśniają policjanci z Szamotuł. Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek za kierownicą.

Do wypadku doszło w sobotni wieczór,17.12.br., około godziny 23:55, na drodze wojewódzkiej nr 182 w miejscowości Stare Miasto. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca samochodem osobowym marki Mercedes podczas wyprzedzania samochodu marki Volkswagen Golf nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem. Dalej osobowe auto zjechało na pobocze, gdzie uderzyło w przydrożne drzewo. Kierująca mercedesem oraz cztery osoby podróżujące autem trafiły do szpitala.

 sz2

Przyczyny i szczegółowe okoliczności będą wyjaśniane w trakcie postępowania, które będzie prowadzone przez Komendę Powiatową Policji w Szamotułach.

 sz1

Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni i naszych umiejętności. Kierowco pamiętaj masz tylko jedno życie nie zostawiaj go na drodze i nie odbieraj go innym.

Źródło: KPP Szamotuły

One thought on “Szamotuły – Kolejny groźny wypadek – 5 osób poszkodowanych! Policja apeluje o ostrożność!

Możliwość komentowania została wyłączona.