Szamotuły – Tragiczny wypadek! Zginął 39-letni mieszkaniec gminy Wronki

Szamotulska drogówka interweniowała w związku z wypadkiem drogowym do którego doszło pomiędzy miejscowościami Wierzchocin-Wróblewo. W wyniku zdarzenia, na miejscu zmarł 39-letni mężczyzna. Sprawę wyjaśniają policjanci z Szamotuł.

08.12.2016 roku około godziny 11:15 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło pomiędzy miejscowościami Wierzchocin-Wróblewo. Policjanci na miejscu ustalili wstępny przebieg zdarzenia. Ponadto pod nadzorem prokuratora, wykonali oględziny miejsca zdarzenia.

 dsc_4021_-_kopia

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 39-letni mieszkaniec gminy Wronki, kierując toyotą yaris z nieznanych przyczyn, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zderzenia kierujący zmarł na miejscu.

 dsc_4029_-_kopia

Przyczyny i szczegółowe okoliczności będą wyjaśniane w trakcie postępowania, które będzie prowadzone przez Komendę Powiatową Policji w Szamotułach.

 dsc_4022

Policjanci apelują do wszystkich kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni i naszych umiejętności. Kierowco pamiętaj masz tylko jedno życie nie zostawiaj go na drodze i nie odbieraj go innym. Źródło: KPP Szamotuły

Czytaj także…

Szamotuły – Policyjny pościg za BMW ulicami miasta. Za kierownicą 18-latek bez „prawka” z Obrzycka, a pasażerką 16-latka z Szamotuł!