Brat: Siostra nie chciała tego telefonu oddać, zaczął ją ostro napier(piii)… Szukamy sprawcy pobicia dziewczyny! UDOSTĘPNIJ

Pełen emocji „apel” w internecie zamieścił brat brutalnie pobitej wczoraj w parku kobiety (pisownia oryginalna/ocenzurowana):

„Kur(piii) ,gnido pierd(piii), trafiłeś na złą osobę, lepiej zgłoś się na policje, zanim moi kumple znajdą Ciebie…
Każdego, kto miałby jakieś informacje na temat tego, kto to zrobił proszę o pilny kontakt z KPP Turek, bądź bezpośrednio ze mną 667312302…
Inna sprawa gdyby chodziło o mnie czy innego chłopaka. To jest kobieta, a Ty ją zmasakrowałeś, kur(piii), cwelu. Zgłoś się na komisariat, dostaniesz mniejszy wyrok, bo jeśli znajdzie Cie ktoś normalny, to sam wiesz…
Siostra nie chciała tego telefonu oddać, zaczął ją ostro napier(piii)…”

turek pobita dziewczyna

Do pobicia doszło wczoraj 1 lutego 2017 około godziny 20:20 -20:35 w tzw. „Dużym Parku” w Turku. Dziewczyna została skatowana przez mężczyznę, bo nie chciała mu oddać telefonu, który chciał jej ukraść.

Z relacji świadków wynika, że człowiek ten prawdopodobnie szedł za dziewczyną od ulicy Kaliskiej. Gdyby nie reakcja innej kobiety, która przechodziła z psem przez park i spuściła go ze smyczy, sprawa mogła by się skończyć tragicznie.

Psychicznie siostra ma się dość słabo. Fizycznie jest ok, poza tym, że ma silnie obitą twarz. Mamy też wątpliwości odnośnie stanu jej wzroku, ale badanie dopiero będzie można zrobić po tym, jak zejdzie opuchlizna – mówi rodzina ofiary.

Brat dziewczyny podaje także prawdopodobny napastnika: 160-165cm wzrostu, normalnej postury, ubrany w czarną bluzę z kapturem oraz spodnie dresowe lub bojówki.

I choć nie pochwalamy szerzenia nienawiści w internecie, a sprawę tę powinny wyjaśnić odpowiednie służby i niezawisły sąd, który powinien skazać z całą surowością napastnika to jednak rozumiemy emocję jakie kierują bratem ofiary!

One thought on “Brat: Siostra nie chciała tego telefonu oddać, zaczął ją ostro napier(piii)… Szukamy sprawcy pobicia dziewczyny! UDOSTĘPNIJ

Możliwość komentowania została wyłączona.