Targi Ślubne już w niedzielę

Widowiskowe pokazy mody ślubnej i weselnych atrakcji, spotkania z ekspertami oraz atrakcyjne konkursy – to oferta Targów Ślubnych, które odbędą się w najbliższą niedzielę, 17 stycznia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Odbywająca się już po raz dwunasty Poznańska Gala Ślubna to największe i najważniejsze wydarzenie branży ślubnej w Wielkopolsce. Podczas jej najbliższej edycji blisko 300 wystawców zaprezentuje najnowsze trendy, inspiracje i ciekawostki nie tylko z branży mody, ale i makijażu, cukiernictwa, poligrafii, turystyki czy jubilerstwa. Uzupełnienie targowej oferty będzie stanowił bogaty program artystyczny, występy gwiazd, pokazy mody i liczne konkursy. Galę już po raz piąty poprowadzi Tomasz Kammel, a gościem specjalnym wydarzenia będzie blogerka modowa Jessica Mercedes.

Targi Ślubne odbędą się 17 stycznia w pawilonie 3 MTP (wstęp od ul. Głogowskiej) i będą otwarte dla zwiedzających w godzinach 10.00 – 18.00. Wstęp na wydarzenie kosztuje 26 zł. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo pod >>>LINKIEM<<<. Zapraszamy!