Ukrywający się w Bratysławie Robert Z. wyłudził 2 mln Euro od polskiego biznesmena. Rutkowski, który przed laty, narażając życie, doprowadził do rozbicia słowackiej mafii i ujęcia jej bossa Mikulasza C. ps. MIKI – zabójcy 30 osób – obecnie ostrzega przed oszustem

[VIDEO]Ukrywający się w Bratysławie Robert Z. wyłudził 2 mln Euro od polskiego biznesmena. Rutkowski, który przed laty, narażając życie, doprowadził do rozbicia słowackiej mafii i ujęcia jej bossa Mikulasza C. ps. MIKI - zabójcy 30 osób - obecnie ostrzega

Dziennikarze z najważniejszych słowackich mediów pojawili się dziś w Hotelu Park Inn w Bratysławie na spotkaniu z właścicielem najsłynniejszego biura detektywistycznego w Europie. Krzysztof Rutkowski przekazał im szczegóły działalności Roberta Z., który manipuluje ludźmi, by wyłudzać od nich pieniądze!
– Powiadomiliśmy Policję w Bratysławie o szczegółach działalności Roberta Z. Ten Polak, posiadający również obywatelstwo słowackie, został odnaleziony przez nasze Biuro właśnie w Bratysławie. Pomimo, że przekazał nam dzień wcześniej informacje o swoim pobycie w Londynie. A innym poszkodowanym o pobycie w Hiszpanii – przekazał dziś w Bratysławie licznie zgromadzonym, słowackim dziennikarzom Krzysztof Rutkowski.

[VIDEO]Ukrywający się w Bratysławie Robert Z. wyłudził 2 mln Euro od polskiego biznesmena. Rutkowski, który przed laty, narażając życie, doprowadził do rozbicia słowackiej mafii i ujęcia jej bossa Mikulasza C. ps. MIKI - zabójcy 30 osób - obecnie ostrzega Właściciel najsłynniejszego w Europie biura detektywistycznego przedstawił dziś dziennikarzom materiały filmowe z platformy Youtube, na których Robert Z. jest gwiazdą wielotysięcznego mitingu biznesowego. Na filmie zachęcał tłumy do inwestowania w energię życiową, a jednocześnie w jego spółki energetyczne.

Na innym filmie widać, jak w przebraniu Indianina uczestniczy w rodzinnym pikniku integrującym inwestorów w jego przedsięwzięcia biznesowe.

– Reprezentujemy klienta, od którego wyłudził blisko 2 mln Euro. Tę kwotę pobierał stopniowo przez 2 lata obiecując wysokie zyski. Teraz oświadczył, że nic nie odda, bo rzekomo nie ma pieniędzy. Takich poszkodowanych osób zarówno w Polsce jak i na Słowacji może być więcej – przekazał dziś dziennikarzom Krzysztof Rutkowski.

[VIDEO]Ukrywający się w Bratysławie Robert Z. wyłudził 2 mln Euro od polskiego biznesmena. Rutkowski, który przed laty, narażając życie, doprowadził do rozbicia słowackiej mafii i ujęcia jej bossa Mikulasza C. ps. MIKI - zabójcy 30 osób - obecnie ostrzega – Wszystkie osoby pokrzywdzone przez Roberta Z. prosimy o kontakt pod nasz numer alarmowy +48 600 007 007 – zaapelował Rutkowski.

O dzisiejszym spotkaniu Krzysztofa Rutkowskiego ze słowackimi dziennikarzami bardzo szeroko informowała największa słowacka agencja prasowa. Dlatego w Hotelu Park Inn pojawił się już dziś pierwszy ze Słowaków, z którym nie rozliczył się Robert Z.

– Wkrótce pojawię się w Bratysławie ponownie, by razem z poszkodowanymi złożyć wnioski o ściganie Roberta Z. Współpraca z policją słowacką zarówno ze strony policji polskiej jak i naszego biura jest dziś w warunkach Unii Europejskiej o wiele sprawniejsza niż 20 lat temu, kiedy współuczestniczyliśmy w rozbiciu słowackiej mafii i jej szefa Mikulasza Cz. – przekazał dziś Krzysztof Rutkowski.

 

[VIDEO]Ukrywający się w Bratysławie Robert Z. wyłudził 2 mln Euro od polskiego biznesmena. Rutkowski, który przed laty, narażając życie, doprowadził do rozbicia słowackiej mafii i ujęcia jej bossa Mikulasza C. ps. MIKI - zabójcy 30 osób - obecnie ostrzega Słowaccy dziennikarze doskonale pamiętają, że to właśnie Krzysztof Rutkowski wskazał Mikulasza Cz., pseudonim „Miki”, jako osobę odpowiedzialną za śmierć dziesiątek osób na Słowacji w latach 1996-1999. Ukrywał się w domu, gdzie jego bezpieczeństwa oprócz uzbrojonych ochroniarzy strzegły 3 tygrysy.

Po aresztowaniu Mikulasz Cz. przyznał się do zamordowania 30 osób. Wskazał słowackiej policji miejsca, gdzie zakopane były ich zwłoki. Skazany na dożywocie, obecnie zza krat wskazuje osoby, które mogły być dodatkowo zamieszane w te przestępstwa.

– Chcemy dziś przestrzec opinię publiczną na Słowacji przed Robertem Z. Jego działalność może skutkować poszkodowaniem wielu osób, które może zmanipulować swoimi obietnicami m.in. powołując się na inwestycje w wydobycie ropy naftowej i handel energią w Kanadzie, co przecież jest zastrzeżone tylko dla firm państwowych – mówił dziś Rutkowski.

[VIDEO]Ukrywający się w Bratysławie Robert Z. wyłudził 2 mln Euro od polskiego biznesmena. Rutkowski, który przed laty, narażając życie, doprowadził do rozbicia słowackiej mafii i ujęcia jej bossa Mikulasza C. ps. MIKI - zabójcy 30 osób - obecnie ostrzega – Przekazując kłamliwe informacje o swoim rzekomym pobycie w Londynie czy Hiszpanii – żyje w Bratysławie, co może wskazywać na jego poczucie bezpieczeństwa na terenie Republiki Słowacji. Nie ma na to zgody – przekazał dziś Krzysztof Rutkowski.

Film z konferencji upublicznimy dziś po zakończeniu obróbki technicznej.

Wszelkie nowe informacje na ten temat będziemy przekazywać na bieżąco, również poprzez naszego Facebooka oraz naszą stację Telewizja.Patriot24.net

[VIDEO]Ukrywający się w Bratysławie Robert Z. wyłudził 2 mln Euro od polskiego biznesmena. Rutkowski, który przed laty, narażając życie, doprowadził do rozbicia słowackiej mafii i ujęcia jej bossa Mikulasza C. ps. MIKI - zabójcy 30 osób - obecnie ostrzega [VIDEO]Ukrywający się w Bratysławie Robert Z. wyłudził 2 mln Euro od polskiego biznesmena. Rutkowski, który przed laty, narażając życie, doprowadził do rozbicia słowackiej mafii i ujęcia jej bossa Mikulasza C. ps. MIKI - zabójcy 30 osób - obecnie ostrzega [VIDEO]Ukrywający się w Bratysławie Robert Z. wyłudził 2 mln Euro od polskiego biznesmena. Rutkowski, który przed laty, narażając życie, doprowadził do rozbicia słowackiej mafii i ujęcia jej bossa Mikulasza C. ps. MIKI - zabójcy 30 osób - obecnie ostrzega [VIDEO]Ukrywający się w Bratysławie Robert Z. wyłudził 2 mln Euro od polskiego biznesmena. Rutkowski, który przed laty, narażając życie, doprowadził do rozbicia słowackiej mafii i ujęcia jej bossa Mikulasza C. ps. MIKI - zabójcy 30 osób - obecnie ostrzega [VIDEO]Ukrywający się w Bratysławie Robert Z. wyłudził 2 mln Euro od polskiego biznesmena. Rutkowski, który przed laty, narażając życie, doprowadził do rozbicia słowackiej mafii i ujęcia jej bossa Mikulasza C. ps. MIKI - zabójcy 30 osób - obecnie ostrzega

źródło: patriot24.net