[VIDEO] Ojciec bez Boga w sercu, naigrywający się ze Świąt. Od 8 miesięcy izoluje w Poznaniu 5-letnią córeczkę Renaty Petras zmagającej się z chorobą!

Ojciec dziecka któremu Sąd Rejonowy w Wolsztynie przyznał córeczkę pod opiekę na czas pobytu matki w szpitalu, okłamuje panią Renatę z Obry w Wielkopolsce, że może przyjechać do dziecka. Ale w praktyce nie dopuszcza jej do bezpośredniego kontaktu z córeczką!

– On naigrywa się ze Świąt. Śmieje się z nas, wierzących, i twierdzi że jesteśmy zacofane – mówi mama pani Renaty, która na czas pierwszej fazy pobytu w szpitalu, była ustanowiona rodziną zastępczą dla 5-latki.

W lecie 2021 Sąd Rejonowy w Wolsztynie zdecydował, że dziewczynka ma mieszkać z ojcem w Poznaniu. Od czasu wyjścia ze szpitala w sierpniu 2021, pani Renata może kontaktować się z córeczką jedynie przez telefon.

Czytaj dalej http://www.patriot24.net/-video-ojciec-bez-boga-w-sercu-naigrywajacy-sie-ze-swiat-od-8-miesiecy-izoluje-w-poznaniu-5-letnia-coreczke-renaty-petras-zmagajacej-sie-z-choroba,29786