W czwartek w Warszawie konferencja Biura Rutkowski w związku z artykułem „Niebezpieczne związki Patrycji Koteckiej. Niejasna przeszłość żony Ziobry”

W związku z artykułem prasowym zatytułowanym „Niebezpieczne związki Patrycji Koteckiej. Niejasna przeszłość żony Ziobry”,  który ukazał się dzisiaj w Gazecie Wyborczej, Krzysztof Rutkowski organizuje w dniu jutrzejszym konferencję prasową, podczas której odniesie się do przekazanych w rzeczonym artykule informacji.
Ze względu na fakt, iż treść artykułu może mieć wydźwięk polityczny z racji prowadzonej wyborczej kampanii prezydenckiej, Krzysztof Rutkowski przedstawi szokujące informacje dotyczące kontaktów biznesowych kandydata na urząd Prezydenta RP, Małgorzaty Kidawy – Błońskiej oraz jej męża, Jana Kidawy – Błońskiego, którzy mogli brać udział w praniu brudnych pieniędzy w ramach działalności prowadzonej przez Jana Kidawę – Błońskiego.

Konferencja odbędzie się 27 lutego 2020 roku o godzinie 14:30 w hotelu GROMADA w Warszawie, przy pl. Powstańców Warszawy 2.