W Holandii zaginął 28-letni Dawid Szustak. Apeluję, odezwij się zanim znajdzie cię Policja!

Z informacji do których dotarła nasza redakcja wynika, że w czwartek 26 sierpnia 2021 mogło dojść do kłótni pomiędzy Dawidem a jego dziewczyną. Dawid wyszedł z domu przy Dorbeendreet około godziny 14:00 i poszedł do hotelu Bastion Utrecht przy Mauritiuslaan 1. Zameldował się tam około godziny 18 po raz ostatni zajrzał na Facebooka, a o godz. 20 wyszedł z hotelu. I ślad po nim zaginął. 

https://www.youtube.com/watch?v=2YOS6-9e5Co&feature=youtu.be

Następnego dnia jego dziewczyna zgłosiła zaginięcie na policji. Sprawa została zarejestrowana na komisariacie Utrecht Nord. Policja przyjęła zgłoszenie ale do chwili obecnej z Dawidem nie ma kontaktu.

Na miejsce przyjechała z Polski jego mama. A dziś poszukującego go osoby zgłosiły się oficjalnie do Krzysztofa Rutkowskiego z prośbą o pomoc.

Każdy kto posiada jakiekolwiek informacje o tym, co stało się z Dawidem Szustakiem proszony jest o natychmiastowy kontakt pod nasz numer alarmowy + 48 600 007 007 – apeluje Krzysztof Rutkowski, którego ekipa rusza w stronę Holandii. – Apeluję też do samego Dawida Szostaka: odezwij się i zadzwoń do nas zanim dotrze do Ciebie policja. Sam wiesz jakie masz problemy chyba lepiej żeby ich nie powiększać – dodaje Krzysztof Rutkowski.