W poniedziałek konferencja Krzysztofa Rutkowskiego w Zakładach Mięsnych ZBYSZKO. Jednym z tematów – odnalezienie ciała Bogdana Kujawskiego w Piotrkowie Trybunalskim

Biuro Rutkowski i Zakłady Mięsne „ZBYSZKO” organizują w dniu 13 stycznia 2020 r. o godzinie 15:00 w siedzibie ZM „Zbyszko”, Bedoń Wieś, ul. Słowiańska 9, spotkanie dla dziennikarzy dotyczące przyczyn regresu ekonomicznego Zakładów Mięsnych „ZBYSZKO”, który dotknął tę firmę podobnie jak wiele innych w całej Unii Europejskiej, w tym i w Polsce.

1577521348_3295c76acbf4caaed33c36b1b5fc2cb1

W przypadku firmy „Zbyszko” jednym z powodów obecnej sytuacji są nieuregulowane należności pośrednika w imporcie mięsa do Włoch, znanego lekarza Pawła Sz., byłego wiceszefa Komisji Polityki Gospodarczej i Spraw Mieszkaniowych Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, wynoszące około 8 mln zł.

Powrócimy również do sprawy zaginionego w dniu 29 listopada 2019 roku 32-letniego Bogdana Kujawskiego. Biuro Rutkowski wskazało Policji miejsce, gdzie pod wodą jeziora Bugaj odnaleziono ciało zaginionego.

Krzysztof Rutkowski i jego ludzie, którzy pracowali przy tej sprawie, przedstawią szczegóły poszukiwań.