Wawel Truck odwiedzi Wielkopolskę

Wawel Truck ruszył w kolejną trasę po Polsce, by w słodkim stylu wprawić Was w świąteczny nastrój. Już w najbliższy weekend interaktywna ciężarówka pełna pysznych, wyjątkowych słodyczy i dobrej zabawy pojawi się w Śmiełowie i Komornikach.

Spotkajmy się w te Święta!

Wizyta w magicznym wnętrzu Wawel Trucka to przygoda pełna wrażeń! Każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych. Dzięki specjalnym okularom VR najmłodsi mogą przeżyć niezapomnianą przejażdżkę wirtualnym rollercoasterem po fabryce czekolady, gdzie poznają największe tajniki jej produkcji. Dowiedzą się również więcej o dobrych składnikach zawartych w słodyczach z Wawelu. Towarzyszami radosnych gier i zabaw będą Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki. Każdy odwiedzający interaktywną ciężarówkę może zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać na swój adres e-mail.

Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do słodkiej strefy Królestwa Dobrego Smaku, w której dzieci mogą skomponować mieszankę ze swoich ulubionych słodyczy i oczywiście zabrać ją ze sobą.

Wawel Truck prezentuje się na Święta!

2 grudnia w godzinach 14:00-20:00 interaktywny pojazd Wawel będzie stacjonował na terenie Muzeum Adama Mickiewicza w Śmiełowie, a 3 grudnia przeniesie się do Centrum Tradycji i Kultury Gminy Komorniki, przy ul. Kościelnej 37, gdzie w godzinach 14:00-19:00 zapewni najmłodszym niezwykłe atrakcje!

Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych profilach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.