[WIDEO] BIURO RUTKOWSKI W AKCJI: Samochodowa piramida finansowa

Doskonale znany policji Rafał Ł. Z jelcz Laskowice obecnie działający na terenie Wrocławia dopuścił się wielu oszustw na ogromną skalę. Proponuje on do sprzedaży na portalach internetowych różne marki samochody, za które inkasuje zaliczkowo pieniądze. Następnie w wyniku wielu niespodziewanych trudności przyszli właściciele pojazdów nie otrzymują zakupionych aut.

Przedstawiamy Państwu wywiad z osobami pokrzywdzonymi, które straciły dziesiątki tysięcy złotych przez działającego na rynku samochodowym znanego oszusta. Rafał L. Był wielokrotnie zatrzymywany przez policję. W 2010 roku stworzył potężną samochodową piramidę finansową.

Wyłudził on wtedy o wielu znanych w Polsce biznesmenów i dilerów samochodowych pieniądze o wartości przekraczającą 10 milionów złotych. Pomówił wtedy jednego mieszkańca Pruszkowa, który błędnie został wtedy zakwalifikowany przez wrocławskiego naczelnika CBŚP jako organizator piramidy.

Rafał Ł zakupił sobie wtedy za przywłaszczone pieniądze posiadłość na terenie Hiszpanii i nie poniósł żadnej odpowiedzialności karnej. Rafał Ł mieszkaniec Jelcz-Laskowice jest doskonale znany policji. Wielokrotnie próbował być tak zwaną” sześćdziesiątką”, czyli małym świadkiem koronnym nie zawsze policja łapała się na jego oszustwa. W ostatnim czasie opuścił zakład karny po odbyciu kary więzienia i wrócił do zawodu oszusta. Na ile funkcjonariusze policji zbiorą stosowne na niego.

Jeżeli zostaną zebrane materiały operacyjne i procesowe przez policję na niego w tej ogromnej piramidzie finansowo-samochodowej sądzę, że ponownie trafi za kratki. Biuro Rutkowski wielokrotnie podejmowało działania mające na celu ujawnienie przestępczej działalności Rafała Ł- przkazł nam informację Krzysztof Rutkowski..