Wielkie odliczanie trwa… Hot16Challenge – Maja Rutkowski feat. LAO&CoCo

Nie tylko raperzy i hiphopowcy biorą udział w akcji zbieraniu pieniędzy dla medyków #Hot16Challenge wraz z fundacją siepomaga.pl. Swoje 16 wersów dołożyli między innymi: Prezydent Andrzej Duda, Profesor Marcin Matczak znany jako Tata Maty czy też Rzecznik Praw Obywatelskich dr Adam Bodnar i wiele, wiele innych znamienitych postaci ze świata muzyki, mediów i polityki. Wyzwanie podjęła także Maja Rutkowski, dołączając do tego szlachetnego grona.

– Moi Kochani! Wszystko ostatnio stanęło na głowie. Pandemia i stan, w którym się znaleźliśmy, globalne zagrożenie nas wszystkich spowodowało strach, panikę i wiele tragedii związanych z utratą zdrowia i życia. Naszą tarczą i jedyną linią obrony stała się służba zdrowia. – mówi Maja Rutkowski. – To właśnie Medycy stali się naszą barykadą, codziennie z ogromnym poświęceniem walczą z narażeniem swojego życia, by ocalić nasze. – podkreśla.

Swoją żonę w tym przedsięwzięciu wspiera najsławniejszy polski detektyw Krzysztof Rutkowski
– Premiera debiutanckiego klipu mojej, cudownej żony dziś o godzinie 18:00 – mówi Krzysztof Rutkowski. – Kochanie jestem z Ciebie bardzo dumny – dodaje.

Wielki odliczanie do premiery Hot16Challenge – Maja Rutkowski feat. LAO&CoCo trwa… My już nie możemy się doczekać! A Wy?!

Akcja Hot16Challenge została zainicjowana przez Polski Hip Hop poprzez fundację siepomaga.pl. Wydaję się, że odzew i zasięg akcji przerósł oczekiwania organizatorów. Zebrano już ponad trzy i pół miliona złotych, a kwota ta rośnie z minuty na minutę. Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem. Link do zbórki: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge