Wolsztyn – Narkotykowym dilerem okazała się 25-letnia dziewczyna! Teraz grozi jej do 8 lat za kratkami

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Wolsztynie zatrzymali 25-letnią mieszkankę Bucza, która w miejscu zamieszkania posiadała środki odurzające oraz amunicję. Kobieta usłyszała zarzuty posiadania środków odurzających oraz nielegalnej amunicji. Przyznała się do winy. Grozi jej kara do 8 lat pozbawienia wolności.

308-180442

28 lipca br. w godzinach popołudniowych, policjanci z Wydziału Kryminalnego wolsztyńskiej jednostki, udali się do Bucza, celem zweryfikowania posiadanych informacji dotyczących posiadania środków odurzających przez mieszkankę tej miejscowości. Podejrzenia policjantów potwierdziły się, kiedy zapukali do drzwi domu kobiety.

308-180445

Na miejscu w wyniku przeszukania policjanci ujawnili około 50 gramów substancji odurzających, kilkanaście woreczków strunowych z zawartością różnych substancji psychotropowych oraz wagi elektroniczne i puste woreczki strunowe. Przeszukanie dało też niespodziewany efekt. Jak się okazało, w jednym z pomieszczeń policjanci znaleźli 10 sztuk amunicji. W związku z powyższym, kobieta została zatrzymana i doprowadzona do policyjnego aresztu, natomiast środki psychotropowe oraz amunicja zostały przesłane do badań.

308-180444

25-letnia mieszkanka Bucza usłyszała zarzuty posiadania środków odurzających oraz nielegalnej amunicji. Kobieta przyznała się do winy. Grozi jej kara do 8 lat pozbawienia wolności.