Wolsztyn112 – PILNE: Kurdowie walczą z Państwem Islamskim w Wolsztynie! A nabór bojowników prowadzą przez stronę wolsztyńskiego żłobka!

Jest już noc, a poniedziałkowy dzień (13 lutego 2017 roku) odchodzi powoli w zapomnienie… Dzisiejszy dzień obfitował w wiele informacji z terenu Wielkopolski, a tu nagle o godzinie 23:45 telefon z informacją: „Panie redaktorze co się dzieje?! Kurdowie w Wolsztynie szukają wojowników do walki z Państwem Islamskim! Mało tego rekrutację prowadzą przez stronę Gminnego Żłobka!”

Na początku pomyślałem, że to głupi żart w stylu „młodzież się nudzi” i będzie jak z rzekomą BOMBĄ w aucie na autostradzie A2! ->LINK DO ARTYKUŁU<-

Ale zaraz! Chwila, momento! Przecież ferie zimowe w Wielkopolsce już się skończyły!

Z coraz większą nutą niepewności – w końcu sam Śp. Andrzej Lepper widział Talibów w Klewach; postanowiłem zajrzeć na stronę Gminnego Żłobka w Wolsztynie w zakładkę nabór 2017…

O matko i córko! Czy władzę miasta Wolsztyn wyrwały się przed szereg Ministerstwa Obrony Narodowej? Czy „Minister Wojny” Macierewicz o tym wie? Zadzwoniłbym do rzecznika MON – Misiewicza ale jest urlopowany! Pani Premier w szpitalu! Czyżby to piękne miasto stało się przyczółkiem do walki z terroryzmem?! Może po okolicznym jeziorach będą pływać Mistrale, których Francja nie sprzedała Rosji ze względu na sankcje!

Jedno cieszy, że WODWzT – Wolsztyński Ośrodek Do Walki z Terroryzmem (czytaj Gminny Żłobek) posiada Certyfikat „Chronimy Dzieci”! Oj dbają nasi Talibowie o europejskie standardy!

certyfikat_zlobek_wolsztyn

Ale zaraz czy ja dobrze widzę, że WODWzT ma siedzibę przy Komorowskiej 4 w Wolsztynie! Ale zaraz na jakiej ulicy? Komorowskiej? A były Prezydent RP przecież Komorowski! Przypadek?! Nie sądzę!

A może to po prostu zwykły hakerski atak? -> http://zlobekwolsztyn.edu.pl/nabor-20172018/

screen

Postscriptum – Tekst ma charakter satyryczny!!! Pozdrawiam Krzysztof Wesoły