Wolsztyn112 – Włamali się i okradli domy w Sylestrowo-Noworoczną noc! Policja prosi o pomoc! UDOSTĘPNIJ

W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia nieznani sprawcy włamali się do domów w Adamowie i Starym Widzimiu. Jak ustalono przestępcy w obu przypadkach wyłamali drzwi tarasowe, kradnąc następnie pieniądze i biżuterię. Policjanci poszukują sprawców, którym grozi do 10 lat więzienia … 

W sylwestrową noc na terenie powiatu wolsztyńskiego doszło do dwóch włamań do domów jednorodzinnych. Pierwsze zdarzenie miało miejsce w Adamowie. Pod nieobecność domowników nieznani sprawcy wyłamali drzwi tarasowe i dostali się do wnętrza budynku. Po splądrowaniu pomieszczeń ukradli gotówkę oraz biżuterię.

W podobny sposób przebiegało zgłoszone kilka godzin później włamanie, do którego doszło w Starym Widzimiu. Tu łupem sprawców padła biżuteria.

Policjanci potwierdzili oba zgłoszenia. Na przybyciu na miejsce przeprowadzili szczegółowe oględziny i zabezpieczyli ślady kryminalistyczne.

W chwili obecnej trwają dalsze czynności, których celem jest ustalenie sprawców włamania. Każdy, kto może przyczynić się do ustalenia kim są przestępcy proszony jest o kontakt z policjantami KPP w Wolsztynie 68 347 52 00 lub 68 347 52 70.

Przestępcom grozi im od roku do 10 lat więzienia. Źródło: KPP Wolsztyn