Wóz pancerny o wartości 3 000 000 zł. Biuro Krzysztofa Rutkowskiego podjęło decyzję o zakupie „POTWORA”!

Krzysztof Rutkowski podjął decyzję o zakupie auta AMZ TUR VI,  który ma dołączyć do floty aut bojowych RUTKOWSKI PATROL! Planowana od tygodni transakcja o kryptonimie „POTWÓR” weszła w fazę realizacji. – podaje portal Patriot24.net. 

Model TUR VI jest zbudowany na bazie amerykańskiego Forda 550. Ta znakomita płyta podłogowa pozwala na jazdę z pełnym ekwipunkiem w ekstremalnych warunkach bojowych.

Krzysztof Rutkowski mając na uwadze fabryczną nazwę TUR oraz możliwości bojowe, zdecydował się nadać kilka tygodni temu kryptonim jej transakcji „POTWÓR”.

Potrzebujemy kolejnego, auta do zadań specjalnych. zapotrzebowania biura na tego rodzaju działania w Polsce i za granicą rośnie. Bo milionerzy, którzy są naszymi klientami czyja się coraz bardziej zagrożeni. Ta maszyna spełnia wszystkie nasze oczekiwania i normy światowego bezpieczeństwa – przekazał dziś w Kutnie Krzysztof Rutkowski.

Decyzja o zakupie została dziś przeze mnie i Maję Rutkowski  podjęta. Firma AMZ przygotowuje komplet dokumentów sprzedażowych tego bojowego auta. Przechodzimy zatem do finalizacji tej transakcji – dodał Rutkowski.

Oprócz jest w stanie przewieźć jednocześnie 9 żołnierzy. W dachu znajduje się właz umożliwiające ich błyskawiczną ewakuację na pole walki. Prawie 7-litrowy, potężny silnik dieslowski zapewnia bardzo dynamiczną jazdę tego 10-tonowego „POTWORA”.

Cały artykuł przeczytasz na: http://www.patriot24.net/video-woz-pancerny-o-wartosci-3-000-000-zl-biuro-krzysztofa-rutkowskiego-podjelo-decyzje-o-zakupie-potwora,27521