Wzmożone kontrole sanitarne na lotniskach i w samolotach. Krzysztof i Maja Rutkowski po powrocie z Aten doceniają profesjonalizm służb lotniskowych!

– Dziś rano wróciliśmy z Aten. Jeśli musicie podróżować tak jak my prowadząc działania poza granicami naszego kraju bierzcie pod uwagę to, że możecie być kontrolowani w portach lotniczych na terenie całego świata przez służby działające na rzecz Naszego i Waszego bezpieczeństwa przed zakażeniem się koronawirusem – przekazał na swoim oficjalnym Fanpeagu facebookowym Krzysztof Rutkowski.

W piątek wszyscy pasażerowie rejsu z Aten na lotnisko Chopina w Warszawie poddawani byli badaniom temperatury. Interwencja żołnierzy rozpoczęła się na pokładzie samolotu, na płycie lotniska.

 

– Kontroli dokonali żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej z Radomia. Wykazali się profesjonalizmem, spokojem i wysoką kultura osobista – przekazał portalowi Patriot24.net Krzysztof Rutkowski

Cały artykuł przeczytasz na: http://www.patriot24.net/wzmozone-kontrole-sanitarne-na-lotniskach-i-w-samolotach-krzysztof-i-maja-rutkowski-po-powrocie-z-aten-doceniaja-profesjonalizm-sluzb-lotniskowych,25050