Z ostatniej chwili ! Nowe tropy dotyczące zabójstwa Łukasza Porwolika

Jak podawał patriot24.net w dniu dzisiejszym, doszło do dramatycznego finału poszukiwań mieszkańca Chorzowa Łukasza Porwolika, który zaginął w minioną sobotę.

Pojawiły się nowe tropy, które mogą doprowadzić do rozwiązania tajemniczej jeszcze śmierci Łukasza Porwolika.

W ostatnim czasie pojawiło się dwóch bardzo dobrze zbudowanych mężczyzn w rejonie warsztatu samochodowego przy ul. Górnej 21 w Świętochłowicach. Jeden z mężczyzn miał brodę. Poruszali się samochodem marki Audi, koloru ciemnego na Będzińskich numerach rejestracyjnych. Pozostawili oni auto, na krótką chwilę przed warsztatem samochodowym, wysiedli z auta po czym wrócili do niego wsiedli i wjechali na teren posesji warsztatu. Z okna domu znajdującego się przy warsztacie wyrzucono w ich kierunku sporą torbę, którą natychmiast zabrali i niezwłocznie odjechali w nieznanym kierunku. Akcja przeprowadzona przez nich była bardzo dynamicznie i koncentrowała się na jasno określonym działaniu jakim było odebranie torby z tajemniczą zawartością.

Biuro Rutkowski prowadzi dalsze czynności. Z informacji, które posiada Biuro Rutkowski, tragicznie zmarły Łukasz Porwolik najprawdopodobniej nie opuścił warsztatu samochodowego tego dnia, w którym miał dokonać sprzedaży pojazdu.

Jeżeli ktokolwiek był świadkiem tego zdarzenia lub ma informację na temat wymienionych osób proszony jest o kontakt pod numerem telefonu alarmowego Biura Rutkowski 600 007 007 lub wydziałem kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

źródło: patriot24.net