Nowy Tomyśl – Zaginął 59 letni mieszkaniec Opalenicy . W nocy wyszedł z domu w piżamie i płaszczu! Mężczyzna ma problemy ze zdrowiem. UDOSTĘPNIJ

http://naszawielkopolska.pl/opalenica-poszukiwany-59-letni-mezczyzna-nie-zyje/

Policjanci z Nowego Tomyśla poszukują zaginionego , który wyszedł z domu 3 stycznia br. i do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania. Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci z Nowego Tomyśla prowadzą poszukiwania za zaginionym mieszkańcem Opalenicy w dniu 03.01.2017 r. ok. godziny 23.50 Markiem Bachorz. Mężczyzna ma 59 lat. W dniu zaginięcia prawdopodobnie ubrany był w piżamę koloru granatowego i płaszcz szary ¾ długości. Mężczyzna ma problemy ze zdrowiem. Osoby, które widziały zaginionego bądź posiadają informacje na temat miejsca jego pobytu, prosimy o kontakt pod numerami telefonu 061 44 26211 lub 997 czynne całą dobę.

Jak informuje OSP Opalenica:
„Wczoraj (4 stycznia 2017 roku), po zgłoszeniu do dyspozytora SK KP PSP w Nowym Tomyślu zostaliśmy zadysponowani zastępem GBA-Rt 1,2/20 na komisariat policji celem wsparcia w poszukiwaniu zaginionego mężczyzny z Opalenicy. Na komisariacie zostaliśmy poinformowani o tym, iż już jeden zastęp z OSP Wojnowice jest w działaniach. Po wyznaczeniu terenu do przeszukania udaliśmy się do działań.

O godz. 14:00 zostały zadysponowane dodatkowe siły i środki w postaci dwóch zastępów z naszej jednostki na samochodach GBA 2,5/16 i GLBM-Rt 0,2/0,5 po jednym zastępie z OSP Porażyn, OSP Łagwy oraz OSP Dakowy Mokre. Swoją pomoc zaoferowała również jednostka z OSP Mosina, która dotarła na miejsce o godz. 15:30. Z Mosiny przyjechało do nas siedmiu ratowników wraz z trzema psami do poszukiwań ludzi. Niestety pomimo prowadzonej akcji do godziny 18:30 nie udało się odnaleźć zaginionego.”

Źródło: KPP Nowy Tomyśl, OSP Opalenica