Zaginał Krzysztof Burecki z Wrocławia, jego przyjaciel prosi o pomoc w poszukiwaniach

Na prośbę o pomoc w poszukiwaniach zaginionego Krzysztofa Bureckiego, publikujemy artykuł portalu Patriot24.net!

„Do redakcji Patriot24.net zgłosił się Pan Grzegorz Paruzel, który po wielu miesiącach poszukiwania swojego przyjaciela na własną rękę poprosił nas o pomoc w odszukaniu zaginionego Krzysztofa Bureckiego, który przepadł w niewyjaśnionych okolicznościach w listopadzie 2020 roku.

zxcccc

– Z Krzysztofem Bureckim znaliśmy się bardzo dobrze, razem jeździliśmy na różne zawody motokrosowe – mówił Grzegorz Paruzel. – Z zaginionym łączy nas wspólna pasja, a nasze relacje były przyjacielskie. – dodał

zxcc (1)

Pan Grzegorz zgłosił się do naszej redakcji ponieważ bardzo nie pokoi go tajemnicze zniknięcie Krzysztofa Bureckiego. Jak relacjonuje, Krzysztof Burecki otrzymał kwotę ok. 80 000zł na zakup używanego samochodu Audi S3, które w imieniu swojego przyjaciela miał kupić na terenie Niemiec. Gdy miało dojść do transakcji kontakt z Krzysztofem Bureckim się urwał. Przystały działać jego telefony, nikt nie ma z nim kontaktu. Od listopada ubiegłego roku nie pojawił się także w swoim mieszkaniu we Wrocławiu przy ulicy Zakładowej.

https://www.youtube.com/watch?v=qHG6ubVhq4A

Apelujemy o pomoc w poszukiwaniach Pana Krzysztofa Bureckiego lat 39, zamieszkałego we Wrocławiu, który może przebywać na terenie Niemiec. Zdjęcie zaginionego publikujemy na prośbę Pana Grzegorza.

Ktokolwiek posiada informacje, na temat gdzie może przebywać Krzysztof Burecki lub/i co się z nim dzieje proszony jest o kontakt z redaktorem naczelnym portalu Panem Robertem Rewińskim pod numerem tel. 882 423 655 lub mailowo: redakcja@patriot24.net.

Prawdopodobnie w poszukiwania zaginionego Krzysztofa Bureckiego włączyć się Biuro Rutkowski, ponieważ Pan Grzegorz rozważa zwrócenie się do Krzysztof Rutkowskiego z prośbą o pomoc w poszukiwaniach przyjaciela.”

Tekst i zdjęcia: Patriot24.net