Zbąszyń – Znamy zwycięzców XI Rutnicki Cup – GALERIA ZDJĘĆ

Emocjonujące pojedynki siatkarskie były głównym wydarzeniem drugiego dnia Święta Jeziora. Do walki o laur zwycięzców wielkiego finału XI Rutnicki Cup w Zbąszyniu stanęły 32 pary. Najlepsi okazali się Piotr Janiak i Sebastian Kaczmarek, którzy w finałowym pojedynku pokonali duet Adrian Stebel i Dawid Ogórek, w meczu o trzecie miejsce zwyciężyła para Sebastian Sobczak oraz Jarosław Lech.

Tradycyjnie w Łazienkach pojawili się także biegacze klubu TKKF Łabędź, organizowany przez nich bieg śniadaniowy nie tylko wpisał się na stałe w harmonogram Święta Jeziora, ale również cieszy się coraz większą frekwencją. Po intensywnej rozgrzewce biegacze pokonali dystans około trzech kilometrów, który zakończyły ćwiczenia rozciągania mięśni. Następnie uczestnicy udali się na przygotowane śniadanie.

Obok oferty sportowej odpoczywający na zbąszyńskiej plaży mogli skorzystać z darmowych rejsów łodzią spacerową Błędna lub zanurzyć się w lekturze czasopism dostępnych dzięki Bibliotece Publicznej w Zbąszyniu.

Już dziś zapraszamy na zajęcia plastyczne, które rozpoczną się o godzinie 10.00, następnie od 11.00 szkolimy umiejętność pływania, a o godzinie 16.00 rozpocznie się turniej unihokeja plażowego.

Już wkrótce opublikujemy film z tego wspaniałego wydarzenia sportowego!

Tekst: Gmina Zbąszyń, Zdjęcia: Maciej Kasprzak – naszaWielkopolska.pl