Zderzenie na drodze krajowej nr 11! 6 osób, w tym 10-letnie dziecko w szpitalu

Policjanci z Chodzieży informują, że na krajowej 11-stce w rejonie skrzyżowania z drogą powiatową do Stróżewa doszło do groźnego w skutkach zdarzenia drogowego. Ruch w tym miejscu był przez kilka godzin utrudniony. W wypadku ucierpiał między innymi 10-letni chłopiec, którego z poważnymi obrażeniami ciała przewieziono do szpitala. Apelujemy do kierowców o rozwagę podczas jazdy!!!

308-183006

Do groźnego w skutkach zdarzenia drogowego doszło 28 sierpnia br. późnym wieczorem na krajowej 11-stce w rejonie skrzyżowania z drogą powiatową do Stróżewa. W wyniku zdarzenia 6 osób, w tym 10-letnie dziecko zostali przewiezieni do szpitali w Chodzieży, Pile oraz w Wągrowcu.

308-183004

Po wykonanych badaniach 5 osób dorosłych zostało zwolnionych do swoich domów. Z kolei 10-letni pasażer Opla w związku z urazami nogi oraz brzucha pozostał na obserwacji w szpitalu.

308-183005

Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że prawdopodobnie kierująca samochodem Opel nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu Mercedesowi, co doprowadziło do zderzenia obu pojazdów. Zarówno 26-letnia kierująca Oplem, jak i 22-letni kierowca Mercedesa w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Dariusz Szęfel/ RKG / KPP Chodzież