Złotów – W mieszkaniu ukrywał narkotyki

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zatrzymali w miniony wtorek mieszkańca jednej spod złotowskich miejscowości. 23-latek jest podejrzany o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny, kryminalni zabezpieczyli łącznie ponad  39 gram  marihuany i amfetaminy. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat więzienia.
Zatrzymanym mężczyzną złotowscy kryminalni interesowali się już od pewnego czasu. Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze ustalili, że może być on w posiadaniu znacznych ilości narkotyków. Policjanci w trakcie wykonywanych czynności uzyskali ponadto informację, że narkotyki może on przechowywać w swoim mieszkaniu. Policjanci natychmiast postanowili to sprawdzić. We wtorek kryminalni zatrzymali 23-latka w wytypowanym miejscu. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, zajmowanych przez młodego mężczyznę, policjanci ujawnili łącznie ponad 39 porcji marihuany i amfetaminy, która ukryta była w opakowaniu po suplemencie do treningu. Narkotyki zostały natychmiast zabezpieczone przez złotowskich kryminalnych, a ich właściciel trafili prosto do Komendy Powiatowej Policji w Złotowie.

Zatrzymany mężczyzna to mieszkaniec jednej spod złotowskich miejscowości. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.