Agenci Krzysztofa Rutkowskiego zajmują się sprawą zaginionego Pawła z Wolsztyna

Jak informuje patriot24.net agenci Krzysztofa Rutkowskiego i policjanci poszukują zaginionego Pawła Frybel. Mężczyzna w czwartek, 21 stycznia wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Do działań poszukiwawczych włączyli się agenci Krzysztofa Rutkowskiego. Jak informuje patriot24.net agenci Krzysztofa Rutkowskiego i policjanci poszukują zaginionego Pawła Frybel. Mężczyzna w czwartek, 21 stycznia wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.Do działań poszukiwawczych włączyli się agenci Krzysztofa Rutkowskiego. Jak informuje patriot24.net agenci Krzysztofa Rutkowskiego i policjanci poszukują zaginionego Pawła Frybel.

Mężczyzna w czwartek, 21 stycznia wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.Do działań poszukiwawczych włączyli się agenci Krzysztofa Rutkowskiego. Jak informuje patriot24.net agenci Krzysztofa Rutkowskiego i policjanci poszukują zaginionego Pawła Frybel. Mężczyzna w czwartek, 21 stycznia wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.Do działań poszukiwawczych włączyli się agenci Krzysztofa Rutkowskiego. Jak informuje patriot24.net agenci Krzysztofa Rutkowskiego i policjanci poszukują zaginionego Pawła Frybel. Mężczyzna w czwartek, 21 stycznia wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.Do działań poszukiwawczych włączyli się agenci Krzysztofa Rutkowskiego. Jak informuje patriot24.net agenci Krzysztofa Rutkowskiego i policjanci poszukują zaginionego Pawła Frybel. Mężczyzna w czwartek, 21 stycznia wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.