Pani Lidia wsparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i spotkała się z „Królową Mafii”!

Pani Lidia Pałka z Sękowa jest osobą, której w okolicy Nowego Tomyśla przedstawiać chyba nie trzeba. Słynąca z przepysznych wypieków i aktywności społecznej po raz kolejny pokazała wielką klasę…

IMG_6775

W niedzielę 15 stycznia, podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowotomyskim Ośrodku Kultury Pani Lidka wygrała na licytacji Zaproszenie na spotkanie z „Królową Mafii” – Moniką Banasiak, przekazane przez redakcję portalu naszaWielkopolska.pl.

Spotkanie obydwu Pań odbyło 28 stycznia 2017 roku się w Cinema Hostel & Apartments w Poznaniu. Pani Lida swoją charyzmą, otwartością i pogodą duchowa oczarowała nie tylko „Królową Mafii” lecz także ekipę Celebration Productions, która pomogła nam zorganizować to spotkanie.

cinema

Jak widać na zdjęciach spotkanie to przebiegło w przyjacielskiej wręcz atmosferze i miało bardzo prywatny charakter.

Pani Monika Banasiak bardzo dziękuję wszystkim, którzy wsparli tegoroczny finał WOŚP, a w szczególności Pani Lidii nie tylko za okazane serce podczas Orkiestry Świątecznej Pomocy, lecz także za miło spędzony wieczór w Jej towarzystwie.

My również dziękujemy Pani Monice i Pani Lidii oraz Cinema Hostel & Apartments w Poznaniu, który ugościł nasze Panie jak na królowe przystało.

PS. Korzystając z okazji, że „Królowa Mafii” zagościła w Stolicy Wielkopolski, nasz redakcyjny kolega przeprowadził z Panią Moniką krótka rozmowę…

Nagranie i zdjęcia zrealizowano w Cinema Hostel & Apartments w Poznaniu. Zdjęcia: Piotr Hoffman