Piła – Ponad 400 porcji narkotyków nie trafi na rynek

nark02Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali wczoraj 26-letniego mieszkańca Piły. Jest on podejrzany o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania jego pojazdu i mieszkania, kryminalni zabezpieczyli łącznie ponad 400 porcji amfetaminy i marihuany. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Zatrzymanym mężczyzną pilscy kryminalni interesowali się już od pewnego czasu. Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze ustalili, że może być on w posiadaniu znacznej ilości narkotyków. Dodatkowo okazało się, że narkotyki może przechowywać w mieszkaniu na jednym z pilskich osiedli. Policjanci postanowili to sprawdzić.

22 lutego br. pilscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podczas kontroli drogowej na terenie miasta. W jego samochodzie, policjanci znaleźli ponad 400 porcji narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany. Narkotyki zostały zabezpieczone przez pilskich kryminalnych, a ich właściciel trafił prosto do policyjnego aresztu.

Zatrzymany to 26-letni mieszkaniec Piły. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat. Teraz za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem.

Źródło: wielkopolska.policja.gov.pl – KPP Piła / Żaneta Kowalska