Piła – Zatrzymano 4 mężczyzn z narkotykami

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości kryminalnej razem z funkcjonariuszami z Wydziału Prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Pile, zatrzymali czterech mężczyzn. Są oni podejrzani o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania piwnicy w której przebywali, kryminalni zabezpieczyli łącznie ponad 40 porcji amfetaminy. Teraz za popełnione przestępstwo grozi im kara do 3 lat więzienia.

Zatrzymanych mężczyzn pilscy kryminalni obserwowali od dłuższego czasu. Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze ustalili, że mogą być oni w posiadaniu znacznych ilości narkotyków. Dodatkowo policjanci ustalili, że narkotyki mogą być przechowywane w pomieszczeniach piwnicznych w budynku mieszkalnym na jednym z pilskich osiedli.

13 lutego br. kryminalni wspólnie z policjantami z Wydziału Prewencji zatrzymali 4 mężczyzn w ustalonym wcześniej miejscu. Podczas przeszukania piwnicy, w której przebywali mieszkańcy Piły, policjanci ujawnili łącznie ponad 40 porcji amfetaminy, która ukryta była w szafkach.

Narkotyki były zapakowane w woreczki foliowe. Dodatkowo policjanci ujawnili sprzęt służący do porcjowania narkotyków. Amfetamina oraz pozostałe przedmioty zostały zabezpieczone przez pilskich kryminalnych, a ich właściciele trafili prosto do policyjnego aresztu.

Zatrzymani to mieszkańcy Piły w wieku od 26 do 37 lat. Za popełnione przestępstwo grozi im do 3 lat więzienia.

Źródło: wielkopolska.policja.gov.pl – KPP Piła / Żaneta Kowalska