Poznań – Świadkowie zdarzenia proszeni o kontakt

21 grudnia 2015 r. na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Klaudyny Potockiej w Poznaniu, doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym– najprawdopodobniej koloru białego, potrącił pieszą przechodzącą po wyznaczonym przejściu dla pieszych. Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą czynności wyjaśniające w związku ze zdarzeniem drogowym zaistniałym 21 grudnia 2015 r. ok. godz. 16.00 na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Klaudyny Potockiej w Poznaniu. Kierujący samochodem doprowadził do potrącenia pieszej, znajdującej się na przejściu dla pieszych, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt z funkcjonariuszami z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Można się zgłaszać osobiście na ul. Szylinga 2, pokój 152 lub telefonicznie pod numerem: 61 841 44 38 czynnym w godz. 6.30-14.30 lub pod numerem alarmowym 997 czynnym całą dobę.