Poznań/Czerwonak – Czy znalezione w rzecze ciało to Ewa Tylman? Komentarz Andrzeja Borowiaka Rzecznika Policji

– Dzisiaj w podpoznańskim Czerwonaku ok. 19:30 zauważano dryfujące po rzecze Warcie ciało. Nie wykluczamy, ze jest to ciało Ewy Tylman- informuje nas Andrzej Borowiak Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.
Natomiast będzie potrzebna identyfikacja i precyzja, zwłoki są w stanie znacznego rozkładu. Przeprowadzone zostaną oględziny sądowo-medyczne w zakładzie medycyny sądowej – dodaje rzecznik.

Prawdopodobnie przy zwłokach znaleziono karty płatnicze na nazwisko Ewa Tylman –  dowiedzieliśmy się nieoficjalnie od osób związanych ze sprawą…

– Nie bierzemy pod uwagę tego, że Ewa Tylman może przebywać gdziekolwiek indziej niż w rzecze Warcie. Nie wykluczam również, że mogło dojść do nieszczęśliwego wypadku. Ale teorii może być kilka. Dla mnie istotne jest to żeby doprowadzić do odnalezienia ciała – mówił Krzysztof Rutkowski podczas prowadzonych przez jego firmę poszukiwań.

Przypomnijmy, że 26-letnia Ewa Tylman zaginęła w listopadzie w okolicach Mostu Rocha w Poznaniu. To tam była ostatni raz widziana przez kamery monitoringu wraz ze swoim znajomym Adamem Z. i mimo prowadzonych na szeroką skalę akcji poszukiwawczej do dziś nie udało się odnaleźć jej ciała…

http://naszawielkopolska.pl/?p=10719