Ewa Chodakowska zapowiada spektakularny projekt po dwóch latach pracy! Nowości, inspiracje i duże zmiany w życiu trenerki

Zapowiadam wielki projekt! Trenerka Ewa Chodakowska rusza z innowacyjnym przedsięwzięciem po dwóch latach pracy. Oprócz tego, trwają remonty apartamentu w Warszawie i domu w Grecji.

W programie „Razem od Nowa” Ewa odkrywa, jakie cenne lekcje życiowe wyniosła, szczególnie dotyczące jej małżeństwa. Z nadchodzącym projektem oraz remontami, życie Chodakowskiej nabiera tempa. Warto śledzić losy bohaterów programu, bo trenerka obiecuje inspiracje przydatne również w relacjach z najbliższymi. Dodatkowo, Ewa dzieli się radością z udziału w programie, a dla fanów szykuje kolejną niespodziankę związaną z treningami i relaksacją. Terminowe dopięcie szczegółów jest dla niej priorytetem, a każda godzina pracy włożona w projekt ma ogromne znaczenie. Nie tylko sfera zawodowa staje przed nią wyzwaniem – czekają także dwa duże remonty w Warszawie i Grecji. Mimo intensywnego tempa, Ewa cieszy się z życia na dwóch kontynentach, podkreślając sentyment do Grecji, gdzie ma również swoją grecką rodzinę.”