Grodzisk Wlkp. – Ponad 200 wizty u specjalistów i renta byłego burmistrza Rakoniewic. Zły stan zdrowia, a może…???

Portal internetowy Patriot24.net informuje, że dotarł do zestawienia badań medycznych, z jakich skorzystał były burmistrz Rakoniewic Józef Sieradzan, w latach 2011- 2015. Czy jest jedynym prominentem, znanym z dużej aktywności społecznej, który nagle się rozchorował by za darmo leczyć się w placówce przy ul. Ogrodowej w Rakoniewicach? – pyta w najnowszym artykule portal.

Lista systematycznych zabiegów, jakim poddał się były burmistrz, w ramach NFZ, wyraźnie kontrastuje z przekazami medialnymi o wieloletnich kolejkach do specjalistów w Polsce. Z zestawienia wynika, że piastujący funkcję burmistrza w Rakoniewicach latach 2002-2010, Józef Sieradzan, w kolejkach nie stał. A ze specjalistami spotykał się cyklicznie, w niewielkich odstępach czasu. Z informacji, do jakich dotarł nasz portal wynika, że na podstawie opinii tych specjalistów, były burmistrz otrzymał rentę inwalidzką.” – mówi portalowi naszaWielkopolska.pl, Robert Rewiński – redaktor naczelny portalu patriot24.net.

Jaką rolę w całej sprawie odegrała Pani Iwona Zys właścicielka Centrum Medycznego w Rakoniewicach? Jaki naprawdę jest stan zdrowia byłego już wieloletniego burmistrza Ranokoniewic Józefa Sieradzana?

Jak były burmistrz Rakoniewic ponad 200 razy dostał się do specjalistów w ramach NFZ? I jak został nagle inwalidą? Czy w ciągu 5 lat każdy obywatel może postarać się o rentę poprzez Centrum Medyczne w Rakoniewicach?

Na te i inne pytania odpowiedzi szuka portal patriot24.net, a cały artykuł przeczytasz na http://www.patriot24.net/video-jak-byly-burmistrz-rakoniewic-ponad-200-razy-dostal-sie-do-specjalistow-w-ramach-nfz-i-jak-zostal-nagle-inwalida-czy-w-ciagu-5-lat-kazdy-obywatel-moze-postarac-sie-o-rente-poprzez-centrum-medyczne-w-rakoniewicach,18119