Kolejne osoby oszukane przez kobietę, która podszywała się poznańską sędzię oraz prokurator Prokuratury Okręgowej w Łodzi zgłaszają się do Rutkowskiego

O sprawie pisaliśmy kilkanaście dni temu, kiedy to, po pościgu ulicami Łodzi agencji Biura Rutkowski zatrzymali i przekazali do dyspozycji Policji kobietę, która przedstawiała się jako Sędzia Sądu Okręgowego w Poznaniu rzekomo oddelegowana do Sądu Rejonowego przy ulicy Kopcińskiego w Łodzi. Należy tu dodać, że kobieta wykorzystuje zbieżność imienia i nazwiska z prawdziwą Panią sędzią z Poznania.

1557209030_b6d767d2f8ed5d21a44b0e5886680cb9

 

Jak się okazuje, do Biura Rutkowski zgłaszają się kolejne oszukane przez Wiolettę J. osoby. W związku z tym Krzysztof Rutkowski zwołał drugą już w tej sprawie konferencję prasową na której pojawiły się poszkodowane przez kobietę osoby.

Z przekazu poszkodowanych, wynika że oszustka działała według podobnego schematu – udawała bezinteresowną przyjaźń by ostatecznie wyłudzić pieniądze od swoich „nowych przyjaciół”. Dochodziło do tego, że niektóre oszukane osoby poznawały rodzinę Wioletty J., a kobieta potrafiła swoim przyszłym ofiarą obiady czy też ciepły chleb z piekarni by upozorować swoje bliskie relacje z nimi. Należy dodać, że Wioletta J. w swój przestępczy biznes wciągnęła także synów, który nie tylko towarzyszyli jej podczas odbierania pieniędzy lecz także uwiarygadniali jej wizerunek.

Cały czas aktualny jest apel Krzysztofa Rutkowskiego by wszystkie osoby pokrzywdzone przez przez Wiolettę J. podającą się za „Panią Sędzię” lub „Panią Prokurator” zgłaszały się telefonicznie na numer alarmowy Biura Rutkowski 600 007 007.

Okazuje się, że Wioletta J. nie tylko przedstawiała się jako sędzia, oszukana przez nią kobieta, podczas konferencji prasowej mówiła, że jej Wioletta J. przedstawiła się jako prokuratorką, ściśle współpracującą z Krzysztofem Kopanią – Rzecznikiem Prasowym Prokuratury Okręgowej w Łodzi, z którym miała bywać na różnych konferencjach prasowych, a ona sama miała być służbowo zaangażowana w najcięższe przypadki prowadzone przez łódzką prokuraturę.

Dzięki uprzejmości portalu patriot24.net prezentujemy całą konferencję prasową Krzysztofa Rutkowskiego z udziałem poszkodowanych osób, musimy dodać, że redaktorzy współpracujący z naszą redakcją otwierali buzie ze zdziwienia jak Wioletta J. manipulowała swoimi ofiarami i zgadzamy się ze słowami jednej z poszkodowanych osób, że wyszedł by z tego naprawdę doskonały serial…

źródło : patriot24.net