Międzychód – Policjanci poszukują sprawcy napadu – FILM

Policjanci z Komendy Powiatowej w Międzychodzie poszukują sprawcy napadu na placówkę kredytowo-ubezpieczeniową. Mężczyzna wszedł do pomieszczenia, sterroryzował personel i ukradł pieniądze. Wszystkie osoby, które rozpoznają sylwetkę podejrzewanego człowieka, prosimy o kontakt z policjantami.


Do zdarzenia doszło 29 kwietnia br. w Międzychodzie  pracują nad wyjaśnieniem sprawy napadu na placówkę kredytowo-ubezpieczeniową w Międzychodzie przy ulicy 17-ego Stycznia. Około 13.30 do placówki wszedł mężczyzna i przy użyciu gazu i siły fizycznej ukradł pieniądze. Obecnie śledczy analizują zabezpieczone monitoringi oraz zbierają wszelkie inne dowody i ślady, mogące doprowadzić ich do sprawcy napadu.

Poszukiwany to mężczyzna w wieku około 35-40 lat, średniej budowy ciała, szatyn z kilkudniowym zarostem. Ubrany był w ciemne spodnie dresowe, koszulkę w kolorze szarym oraz bluzę rozpinaną w kolorze ciemnym. Sprawca miał ze sobą ciemny plecak z dwoma niebieskimi pasami.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości i miejsca pobytu poszukiwanego mężczyzny proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie ul. Sikorskiego 22a, tel. 95748 8270 godz. 7.30-15.30 lub telefon alarmowy 997, 112.