PILNE! Szczęśliwy finał poszukiwań 15-letniej Marty Makowskiej. Dzięki działaniom Biura Rutkowski dziewczyna w asyście agentów wróciła do domu

Ostatnie dni były dla agentów Biura Rutkowski oraz samego Krzysztofa Rutkowskiego bardzo intensywne, a sen z powiek spędzały im działania związane z odnalezieniem 15-letniej Marty Makowskiej z miejscowości Subkowy (okolice Tczewa). Przypomnijmy w nocy z 12 na 13 marca 2018 roku, dziewczyna w skarpetkach i piżamie uciekła z domu przez okno, a na ulicy czekał już na nią 22-letni Patryk Węglarz. Po wnikliwej analizie zgromadzonego materiału wytypowano pojazd jakim poruszała się para oraz ustalono przebieg zdarzeń z nocy ucieczki. Przeprowadzono również czynności, które przybliżały do poznania miejsca pobytu Marty i Patryka.

29513656_1661317140617505_860610081_o

Działania Agentów Biura Rutkowski zakończone sukcesem!
Dziś w nocy tj. z 26 na 27 marca 2018 roku, Biuro Rutkowski przeprowadziło akcję w Szczecinie, gdzie od kilku dni przebywała 15-letnia Marta Makowska wraz z 22-letnim Patrykiem W. Czując oddech Krzysztofa Rutkowskiego na karku, para poddała się jego agentom  i w ich asyście została przewieziona do Komendy Powiatowej Policji w Tczewie skąd 15-latka została odebrana przez rodziców.

https://www.youtube.com/watch?v=dqmG6RsveBo

Należy podkreślić tu, osobiste zaangażowanie w całą sprawę Krzysztofa Rutkowskiego, który był w stałym kontakcie z rodziną, Komendą Miejską Policji w Gdańsku oraz Powiatową Komenda Policji w Tczewie, najsłynniejszy polski detektyw kierował też całą akcją.

https://www.youtube.com/watch?v=gj56WnJdGfY

Największą traumę związaną z ucieczką córki przeżyli jednak jej rodzice, który są dozgonnie wdzięczni Krzysztofowi Rutkowskiemu i jego agentom za pomoc, odnalezienie i sprowadzenie 15-letniej Marty do domu rodzinnego.