Poznań – Rozpoznajesz tego mężczyznę? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Komisariatu Policji w Komornikach prowadzą czynności identyfikacyjne związane ze sprawą znalezienia zwłok mężczyzny w miejscowości Rosnówko pod koniec grudnia 2014 roku. Przy zwłokach nie znaleziono żadnych dokumentów, a działania podjęte dotychczas przez funkcjonariuszy nie doprowadziły do ustalenia tożsamości denata.

22 grudnia 2014 roku w miejscowości Rosnówko, w lesie przy ul. Stawnego znalezione zostały zwłoki n/n mężczyzny w wieku około 40-45 lat. Przy zwłokach nie ujawniono żadnych dokumentów.

Mężczyzna ubrany był w czarną kurtkę z napisem „nuctnio”, granatowe spodnie dżinsowe i czarne buty. Miał przy sobie dwie jednorazowe maszynki do golenia, dwie zapalniczki (żółtą i przezroczystą), klucz piórowy, lufkę do tytoniu oraz niewielką kwotę pieniędzy w bilonie.

Po wykonaniu wielu czynności identyfikacyjnych policjanci z Komornik zwrócili się do Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji KGP w Warszawie z wnioskiem o sporządzenie portretu mężczyzny, poprzez retusz zdjęć z przeprowadzonych oględzin zwłok.

W związku z powyższym policjanci proszą wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub znają jego tożsamość – o kontakt z Komisariatem Policji w Komornikach pod numerem telefonu 61 84-148-90 lub numerem alarmowym 997 – czynnym całą dobę.