Robert El Gendy i Klaudia Carlos: Zgrany duet w „Pytaniu na śniadanie”

Nowi gospodarze TVP2 nie mogą przestać chwalić zarówno atmosfery panującej w TVP, jak i siebie nawzajem. Robert El Gendy jest niezwykle zadowolony, że może prowadzić „Pytanie na śniadanie” z Klaudią Carlos, podkreślając, że ich duet ma ogromny potencjał. Współpraca na wizji układa się doskonale, a poza kamerami znajdują wiele wspólnych tematów do rozmów.

Robert El Gendy wyraża swoje uznanie dla umiejętności dziennikarskich Klaudii Carlos i cieszy się z możliwości współpracy właśnie z nią. Jego zdaniem decyzja kierownictwa porannego programu Dwójki o ich duecie była trafna.

– Praca z Klaudią to czysta przyjemność, a dodatkowo jesteśmy znajomymi od lat. Na kanapie „Pytania na śniadanie” świetnie się dogadujemy, co jest wynikiem naszej różnorodności charakterologicznej, która sprawia, że wzajemnie się uzupełniamy i możemy sobie ufać. Współpracujemy jak zgrany zespół, co jest widoczne nawet wtedy, gdy jedno z nas ma słabszy dzień – wtedy drugie przejmuje kontrolę nad rozmową. Współpraca z Klaudią jest na tyle dobra, że koledzy nazywają nas Roberto Carlos, nawiązując do legendarnego brazylijskiego piłkarza – mówi Robert El Gendy.

Prezenter podkreśla, że prowadzący muszą tworzyć zgrany duet, który przyciąga widzów. Klaudia Carlos, dzięki swoim wszechstronnym zainteresowaniom, doskonale prowadzi każdą rozmowę, a Robert El Gendy również stara się dzielić swoją wiedzą.

– Znamy się jeszcze z czasów, gdy Klaudia pracowała w innej stacji, w sporcie. Ja także mam za sobą kilkanaście lat w redakcji sportowej, więc często rozmawiamy na ten temat. Jestem pasjonatem koszykówki i wiem wiele o NBA, podczas gdy Klaudia profesjonalnie zajmuje się tańcem i opowiada mi rzeczy, o których nie miałem pojęcia. Chociaż kiedyś próbowałem tańczyć w jednym programie, teraz wiem, że nie dorównuję Klaudii. Może kiedyś pokaże mi kilka kroków przed jakimś weselem – dodaje.

Kilka lat temu Robert El Gendy prowadził „Pytanie na śniadanie” z Macademian Girl.

źródło:newserie.pl