Poznań – PILNE: Współpracownik Biura Rutkowski pod ochroną Policji w obawie przed poznańską Policją?! Atak na niezależne media wytykające błędy Policji w sprawie Ewy Tylman?!

We wtorek 13  grudnia 2016r., przez kilkanaście godzin na telefon współpracownika Biura Rutkowski i Patriot24.net Radosława Białka, Karolina Kaczmarek (dla przypomnienia występująca w sprawie Ewy Tylman jako powiadamiająca policję o zrzuceniu Ewy Tylman z mostu) skierowała serię SMS-ów z których jednoznacznie wynikało, że policjanci poznańscy nakłaniają ją do złożenia obciążających zeznań przeciwko Radosławowi Białkowi i Krzysztofowi Rutkowskiemu.

We wtorek w trakcie wykonywania czynności służbowych będąc w Sieradzu poinformowany o całym zdarzeniu redaktor naczelny Patriot24.net Robert Rewiński, który został zatrzymany 4 grudnia 2015 roku około godziny 21 na terenie Poznania złożył zawiadomienie w sieradzkiej komendzie z obawy o prowokację, która może być kolejny raz dokonana przez poznańską prokuraturę i policję.

sieradz

Detektyw Krzysztof Rutkowski o tym fakcie powiadomił prokurator prowadzącą na wniosek Prokuratury Generalnej postępowanie przeciwko funkcjonariuszom policji jak również prokuratorom. Prokuratura Okręgowa w Opolu była zainteresowana przedmiotowym zdarzeniem.

Jeszcze dziś w nocy zostanie podjęta decyzja w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi co do ochrony policyjnej redaktora naczelnego Patriot24.net Roberta Rewińskiego, który w asyście policjantów ze względu na bezpieczeństwo przejedzie do Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi w celu podjęcia dalszych decyzji w przedmiotowej sprawie.

W związku z tymi sensacyjnymi wydarzeniami detektyw Krzysztof Rutkowski planuje konferencje prasową w tej sprawie w Poznaniu.

Są to szokujące informacje, które jednoznacznie wskazują na bezwzględne działania policjantów z Poznania prowadzących sprawę, która została wyłączona ze śledztwa Ewy Tylman, a dotyczącej w oparciu o fałszywe dowody prokuratury wskazującej Radosława Białka jako tego, który mógłby mieć związek z Karoliną Kaczmarek i nakłaniania jej do fałszywych zeznań.

rutkowski karolina

Przypomnijmy, że Radosław Białek jak i Robert Rewiński byli brani pod uwagę przez poznańską policję jako ci, którzy mieli wywieźć Ewę Tylman na teren Niemiec. W momencie kiedy detektyw Rutkowski próbował bronić swojego współpracownika Radosława Białka proponując przekazanie materiałów z monitoringów z hoteli i stacji benzynowych na terenie Niemiec i Holandii prokurator prowadząca Małgorzata Jarecka oświadczyła adwokatowi Radosława Białka – Patrycji Leśkiewicz, że sama sobie zorganizuje materiały z monitoringów.

– Czekamy na te monitoringi. To skandal i nieprzyzwoitość ludzi, którzy powinni stać na straży sprawiedliwego oceniania zdarzenia – mówi Krzysztof Rutkowski.

Pomimo to, że doszło do próby uniewinnienia Białka w tej sprawie prokuratura wciąż utrzymuje swoją wersję opierając się na fałszywych dowodach. Nie dziwi nas fakt, że Sąd i Prokuratura w Poznaniu starały się prowadzić sprawę za zamkniętymi drzwiami, ponieważ bały się, że matactwa prokuratury w oparciu o fałszywe dowody ujrzą w końcu światło dzienne.

Detektyw Rutkowski jak również Radosław Białek i Robert Rewiński i ojciec Ewy Tylman – Andrzej Tylman są wdzięczni Ministrowi Sprawiedliwości i Prokuratorowi Generalnemu Zbigniewowi Ziobro za otwarcie drzwi sali sądowej procesu dotyczącego śmierci Ewy Tylman.

 

One thought on “Poznań – PILNE: Współpracownik Biura Rutkowski pod ochroną Policji w obawie przed poznańską Policją?! Atak na niezależne media wytykające błędy Policji w sprawie Ewy Tylman?!

Comments are closed.