Do poszukiwań Damiana Cieraszko z Suwałk włącza się Krzysztof Rutkowski. Działania Biura Rutkowski zostaną przeprowadzone pro bono publico

To miała być normalna impreza z okazji 18-tych urodzin Dawida, niestety jeden z gości – Damian Cieraszko nie wrócił z niej do domu. O tym tajemniczym zaginięciu jest głośno nie tylko w województwie podlaskim, ale mówi o nim cała Polska. Oprócz policji w sprawę został zaangażowany jasnowidz Krzysztof Jackowski, a teraz poproszony o pomoc przez zrozpaczoną rodzinę do poszukiwań włącza się Krzysztof Rutkowski  – działania Biura Rutkowski zostaną przeprowadzone pro bono publico czyli bezpłatnie.

To miała być impreza osiemnastkowa, jakich wiele
Przypomnijmy… W piątek 20 października 2017 roku, około godziny 18:00 po Damiana Cieraszko przyjeżdża ojciec jubilata, który tego wieczoru „robił za kierowcę” i przewoził gości swojego syna z Suwałk do domku letniskowego nad jezioro Ożewo w miejscowości Stara Turówka. Łącznie na imprezie bawiło się 12 osób. Około godziny 20:50 Damian po raz ostatni dzwoni do swojej matki z informacją, że zostaje na imprezie na noc i będzie wraz ze znajomymi spał w domku.

Została tylko kurtka przy ognisku
Tego wieczoru i następnego dnia mama Damiana próbuje skontaktować telefonicznie się ze swoim synem ale bez skutecznie – słysząc w słuchawce swojej „komórki” komunikat „Abonent jest poza zasięgiem sieci…”. Kiedy do rodziny chłopaka trafia informacja, że wszyscy goście wrócili już z imprezy do swoich domów, zaniepokojona matka zgłasza zaginięcie syna na Policję. Nieopodal ogniska zostaje odnaleziona kurtka Damiana, jednak policyjny pies tropiący ściągnięty na miejsce nie podejmuje tropu. Zostaje przeszukana okolica lecz nie natrafiono na ślad chłopaka.

Nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał
Rodzina próbowała dotrzeć do uczestników tej imprezy niestety, żaden z gości osiemnastki nie chciał z nimi rozmawiać – zapanowała zmowa milczenia. Okolica huczy od plotek, że ponoć na osiemnastce Dawida miało dość do kłótni między chłopakami.

Rodzina  zatrudnia jasnowidza
Matka Damiana zleca odnalezienie syna Krzysztofowi Jackowskiemu. Jasnowidz z Człuchowa sugeruje, że chłopak nie żyje i przekazuje mapkę ze wskazaniem miejsca gdzie należy szukać jego ciała. Policja po raz kolejny przeszukuje okolice i miejsce wskazane przez jasnowidza, jednak nic nie znajduje.

Krzysztof Rutkowski włącza się do poszukiwań, nie biorąc od rodziny ani grosza!
Od momentu zaginięcia Damiana Cieraszko minęły już ponad trzy miesiące, zrozpaczona rodzina zwraca się o pomoc do Krzysztofa Rutkowskiego, który po rozmowie z matką włącza się w poszukiwania nastolatka na zasadzie pro bono publico czyli za działania Biura Rutkowski zostaną przeprowadzone bezpłatnie.

– Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na zaginięcia Damiana Cieraszko proszone są o kontakt z numerem alarmowy Biura Rutkowski +48 600 007 007 – apeluje najsłynniejszy polski detektyw. – Zapewniamy pełną anonimowość! – dodaje Krzysztof Rutkowski.

Rysopis poszukiwanego
Wiek 19 lat, wzrost około 180 cm., waga 75 kg., szczupła budowa ciała, włosy krótkie proste ciemny brąz, twarz pociągła, nos normalny, oczy koloru niebieskiego, uzębienie pełne.

zaginiony DAMIAN CIERASZKO Suwałki

Opis ubioru: bluza koloru szarego, spodnie dżinsowe cimno- niebieskie, buty sportowe koloru niebieskiego z białymi paskami po bokach.

Znaki szczególne:  tatuaż na ramieniu lewej lub prawej ręki  wielkości około 5 cm z nieznanym wizerunkiem.