Jarocińska Policja partnerem Półmaratonu RockRun

11 września br. w Jarocinie odbędzie się wielka impreza sportowa dla miłośników biegania organizowana przez stowarzyszenie Rock Run Jarocin. Półmaraton i bieg na 10 km odbędą się pod hasłem „STOP DOPALACZOM”. Partnerem tego sportowego przedsięwzięcia jest Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie. Organizatorzy wraz z  mł. insp. Krzysztofem Czepczykiem – Komendantem Powiatowym Policji w Jarocinie zapraszają policjantów z całej Polski, oraz funkcjonariuszy wszystkich służb mundurowych, do udziału w biegu w kategorii „Służb Mundurowych” i włączenie się do akcji profilaktycznej przeciwko dopalaczom. To sportowo – profilaktyczne wydarzenie odbędzie się pod Patronatem Honorowym  Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Tomasza Trawińskiego.

Po raz drugi w Jarocinie w dniu 11 września 2016 r. odbędzie się święto biegania na tak dużą skalę. Zmagania i rywalizacja sportowa w biegach odbędzie się na dwóch trasach 20 kilometrowej i 10 kilometrowej.

Organizatorem imprezy jest stowarzyszenie Rock Run Jarocin a jednym z partnerów w organizacji półmaratonu jest Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie. W ramach tych dwóch kategorii odbędzie się konkurencja branżowa dla służb mundurowych, w których zwycięzca odbierze puchar: na 20 km fundowany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu, w kategorii 10 km – fundowany przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie. .

Rock Run Jarocin 2016 odbędzie się, tak jak w roku ubiegłym, pod hasłem „STOP DOPALACZOM”. Hasło to zostanie umieszczone na każdym plastronie z numerem zawodnika. Ta sportowa impreza ma zachęcać nie tylko do aktywnego stylu życia, zdrowej rywalizacji, ale także pokazać, że można dobrze się bawić bez dopalaczy.

Informacje organizatora dla uczestników zawodów http://www.rockrun.pl/

Źródło: KPP Jarocin – Agnieszka Zaworska