Kalisz – Wyszedł z domu i nie wrócił! Poszukujemy zaginionego Floriana Mikołajczyka! Rodzina prosi o pomoc! UDOSTĘPNIJ!!!

Komenda Miejska Policji w Kaliszu prowadzi czynności w sprawie zaginionego Floriana Mikołajczyka. Mężczyzna w niedzielę, 23 kwietnia br. wyszedł z domu i do chwili obecnej nie skontaktował się z najbliższą rodziną. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu prosimy o pilny kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

315-165060_gKaliscy policjanci poszukują zaginionego 53-letniego Floriana Mikołajczyka, zam. Czempisz 29 (gmina Brzeziny). Mężczyzna 23 kwietnia bieżącego roku około godziny 12:00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu prosimy o kontakt z policjantami.Rysopis zaginionego:  Wzrost – 176 cm., waga około 70 kg., szczupła budowa ciała, włosy krótkie koloru jasnego. Ubiór zaginionego: W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w spodnie dżinsowe koloru szarego, koszulę flanelową w kratę koloru czarno-szarego, buty tzw. „robocze”, kurtę w koloru szarego oraz czarną czapkę. Znaki szczególne : Brak palca środkowego lewej ręki.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu prosimy o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego pod numerem 62 76-55-370 lub z Oficerem Dyżurnym KMP w Kaliszu pod numerem 62 76-55-240